پوکه معدنی قروه و تفاوت آن با سایر پوکه ها در ایران

پوکه معدنی

پوکه معدنی قروه تمامی ویژگی پوکه های معدنی دیگر مناطق دنیا را دارد همچنین این پوکه از درجه سختی بالاتر و سبکی و تخلخل بیشتری نسبت به پوکه های معدنی دیگر برخوردار است به گونه ای که برخی از آنها به راحتی در سطح آب شناور می‌مانند. پوکه های معدنی شهرستان قروه مناسبترین پوکه برای استفاده در سازه های مهم و بزرگ مانند سد، برج، فروشگاه ها و نیز برای سایر مصارف مانند شیب بندی و کف سازی ساختمان هستند.میتوان گفت پوکه معدنی قروه سبکترین نوع پوکه در ایران است.

ما روزانه پوکه معدنی قروه را برای مصارف مختلف به نقاط مختلف کشور ارسال می کنیم. و همواره سعی کرده ایم که مشتریان خود را راضی نگه داریم و به مشتریان ثابت ما تبدیل شوند.

پوکه معدنی قروه

اگر توضیحات بیشتری درباره پوکه معدنی قروه بخواهید باید بگویم که پوکه معدنی قروه حاصل فعالیت آتشفشان های اطراف شهرستان قروه است که با ایجاد شرایط خاص در سایزها و رنگ های مختلف توسط طبیعت در این شهرستان تولید و استخراج می‌شود. پوکه معدنی قروه دارای بالاترین درجه کیفیت نسبت به سایر پوکه معدنی های سراسر ایران است.

پوکه قروه دارای تخلخل بسیار بالایی است از همین رو با استفاده از پوکه معدنی قروه در سازه ها می‌توانید وزن سازه را بسیار کم و مقاومت سازه را به شدت بالا برد. پوکه معدنی قروه به علت اینکه فرایند های زیادی برای تشکیل آن انجام نمی‌شود دارای قیمت مناسبی است از همین رو مورد استقبال برای مصرف کننده ها واقع شده است.
یکی از معادن استخراج پوکه ، شهر قروه است. پوکه های این شهر از مقاومت زیادی برخوردار هستند و در مقابل دیگر مناطق کیفیت آن بسیار عالی است.در حقیقت بهترین نوع پوکه معدنی در ایران پوکه قروه کردستان می باشد.

جهت دریافت دقیق تر و بروز قیمت پوکه معدنی قروه با ما تماس بگیرید. ما همواره ماشین آماده حرکت داریم.

خادمی- فروش پوکه معدنی قروه- معدن سراجوق
سایت پوکه قروه، پوکه معدنی را مستقیما از معدن به تمام نقاط کشور ارسال می نماید. ما واسطه نیستیم و از این لحاظ قیمت های ما نیز برای شما بسیار به صرفه تر خواهد شد.